Elon Motors wywodzi się z połączenia doświadczeń firmy blinkee.city, która wiedzie prym na rynku polskim i europejskim w dziedzinie sharingu skuterów elektrycznych (Polska, Węgry, Hiszpania, Chorwacja, Szwecja), z doświadczeniami osób związanych z Fundacją #NaPrąd - promującej i wdrażającej rozwiązania w zakresu elektromobilności.

Na%20pr%C4%85d.png

 

blinkee-city-logo.png

Cel powstania Elon Motors? Uczynienie świata ciut lepszym od tego, jaki został przez nas zastany. To takie proste i zarazem tak trudne. Dajemy jednak z siebie wszystko, żeby nasze marzenie stało się rzeczywistością.

Jak to robimy? Ludzie. To na nich i ich pasjach się opieramy. Czujemy, że łącząc zapał i doświadczenie poszczególnych osób, z kompetencjami na różnych płaszczyznach, osiągniemy więcej niż działając w pojedynkę. Pojazdy elektryczne oferowane przez Elon Motors to pojazdy najwyższej jakości, przetestowane przez najbardziej wymagających i świadomych Klientów, którzy korzystają m.in. z usług blinkee.city. 

Jak tworzymy swoje pojazdy? Tysiące pojazdów w ramach usługi blinkee.city oraz m.in. skuter ELON ONE zostały wyprodukowane pod nadzorem i we współpracy polskich specjalistów w sprawdzonych fabrykach “państwa środka”. Następnie “szkielet”, po przetransportowaniu do Polski, został wyposażony w polską elektronikę oraz polskie serce - baterię litowo-jonową. Do tego dorzucamy nasze oryginalne, wykonane wg. własnego projektu, akcesoria. Efekt? Przepis na piękny, zachwycający oko skuter, za cenę przystępna dla polskiego Klienta. Z resztą przetestujcie sami... Z doświadczenia wiemy, że wrócicie po ELON’a. 

Strona%201.jpg